| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Ce sa aleg intre un Lg G3 vs Htc M8 vs Samsung Galaxy S5? Nu din punct de vedere tehnic, vreau sa stiu care merita cel mai mult din punct de vedere personal care au folosit unul dinte telefoanele de mai sus. Multumesc frumos, astept motive serioase pentru care sa aleg viitorul meu telefon laughing)

7 răspunsuri:
| radu2002 a răspuns:

Http://rprewards.com/? ref=uh5uVR5ab

| popadrian96 a răspuns:

Parerea mea e sa alegi Samsung Galaxy S5, deorarece e foarte bun ca si firma de cat Lg, si ca procesor, te tine mai mult e un telefon de durata, Funda

| RobertMoon a răspuns:

La ora actuala LG G3 e cel mai tare telefon din toate punctele de vedere. Domina S5 cu usurinta, iar HTC m8 are o camera foarte proasta mult mai slaba decat se spune ca ar avea.

| suffarstar a răspuns:

Eu folosesc HTC One m7 si sunt multumit de el.Nu vei avea probleme cu softul,nu ti se va bloca etc. Are un sunet de calitate foarte buna, stereo. Ai doua softuri, Android Lollipop ajutat de HTC Sense care il face sa se miste fluid. Camera nu este punctul lui forte, dar in conditii de slaba iluminare se descurca cel mai bine, plus camera din fata este foarte buna. Are o gramada de aplicatii frumoase.

| Detronatorul a răspuns:

Samsung Galaxy S5, este mai bun decat Htc M8 si mai performant! happy Funda

| LTAA a răspuns:

HTC One M8.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.