| Aalberti a întrebat:

Ce sa aleg Samsung galaxy S6 ori Samsung galaxy note4 sau iphone 6?

Răspuns Câştigător
| dragusascu a răspuns:

Daca vrei galaxy S6 ia S6 age, ori daca vrei sa ai un ecran mare e foarte ok Note4, sa nu iti iei iphone atat iti zic! funda? big grin

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Părerea mea ar fi să alegi iPhone 6.

| MskDesign a răspuns:

Nu-ti lua Iphone.Sistemul de operare iOS, din punctul meu de vedere, este o mare porcarie.

| B3B3NI a răspuns:

Note 4 e cel mai tare!

| RaulB1997 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung, orice model de la s4 incoace.Un Iphone ar fi o pierdere de bani.