| byby1992 a întrebat:

Ce sa fac daca de aseara mi-am pus telefonul la incarcat si cand am adormit avea 78 la suta iar de dimineata cand m-am trezit, si pana acum tot 78 are. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Telefonul il incarci cu incarcatorul lui sau cu alt incarcator? Este posibil si de la o aplicatie sa faca asa.

| byby1992 explică (pentru AlexElektro1987):

Era de la incarcator, era pus cu incarcatorul lui dar am mai adaugat eu o chestie ca sa fie putin mai lung. Si se pare ca era din cauza lui, dar totusi iti multumesc pentru raspuns! big grin

3 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Sa-l repornesti ))

| byby1992 explică (pentru Iuliancik77):

Ce ar avea treaba cu asta? De cand il pusesem la incarcat pana l-am scos se inchisese singur de 2 ori si cu greu se aprindea, deci nu cred ca are legatura...