| Nimeni666666 a întrebat:

Ce sa fac daca ma trezesc in urmatoarele zile cu curierul la usa cu o comanda de 7.700 de lei( SAMSUNS S 10+ 1 TERA).
Cred ca mi-a dat un coleg comanda din greseala (sau cu intentie...)
Deci... fara deci... ce ma fac?
Fund...ăăă.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! E unul tx123. Vorbeste aiurea si nu intelege ce citeste.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu: daca nu vrei coletul il refuzi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice cumparatura online ai dreptul s-o refuzi in 14 zile fara nici o explicatie: http://bit.ly/2T8zXKz Am dat si legea (OUG) pentru ca este un decervelat pe aici care zice ca nu stiu legile.

| NLS a răspuns (pentru Salontanul):

Cine? Începe cu "s" și se termina cu "6"?

| Salontanul a răspuns (pentru NLS):

Nu! E unul tx123. Vorbeste aiurea si nu intelege ce citeste.

| johnnny123 a răspuns:

Păi ce poți să faci? Ori îi spui colegului să anuleze comanda, ori refuzi coletul când vine. Doar nu te poate obliga curierul să plătești.