| Cosmintzu12 a întrebat:

Ce sa-mi cumpar Samsung galaxy s3 mini sau Samsung galaxy s2 Va rog repede

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Daca esti pasionat de gaming iti recomand s2, daca nu cumpara mini.
Bafta!

7 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Ba esti prost, ai pus de 1 mie de ori intrebari despre "ce telefon sa-mi cumpar?", chiar zau nu stii sa gandesti? Iti trebuie parerea altora care sa-ti faca tie placerea?

| Irinami21 a răspuns (pentru Weider):

Perfecta Dreptate! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lăngătinemereu a răspuns:

Samsung galaxy s2 este foarte bun am si eu

S2. Samsung galagy S3 mi se pare cam mare si din cate am auzit lumea este mai multumita de s2.

| AlexandraHEI a răspuns:

Eu am s3 mini si e foarte bun...Chiar ti-l recomand

| Pintilie_Alexandru_1993 a răspuns:

Salut! Eu am galaxy s2 si vreau sa zic ca sunt super multumit de el, este un telefon...hai sa nu zic superbun, bunicel fata de altele care sunt pe piata.Parerea mea ar fi sa.ti iei sIII, citeste despre ele si.ti vei da seama ca are mai multe abilitati decat s2. este mai rapid, si mai frumos. zic eu.