| Campeanu_David_1951 a întrebat:

Ce se intampla daca golesc spatiul de stocare al manager descărcare?
Multumesc, anticipat

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dacă te referi la managerul de descărcare din Android.
Intri în setări - aplicații - toate aplicațiile - accesezi managerul de descărcare și ștergi datele. Fișierele descărcate nu dispar din telefon - dispar doar datele despre ele - managerul de descărcare rămâne gol!

| 4ndr33y a răspuns:

Nu ai spus ce sistem de operare. Acolo sunt stocate descarcarile tale, daca golesti acea memorie, vei sterge toate descarcarile din folderul respectiv.