| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iphone-ul este codat icloud? Este vreo problema, ma afecteaza cu ceva?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, e ciordit. Nu exista scuze ca am uitat parola. Astea is vrajeli.
Si cand are icoud, e bun de pus in rama, ca tot ce poti sa faci cu el e sa suni la 112, si atat.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Nu il mai poti folosi decat pentru 112. E furat/gasit de cineva. Daca il cumperi si are icloud il cumperi degeaba, sau poate doar daca o sa il dai la piese. Fii atent ca un iphone 4 blocat icloud nu trece de 250 de lei. Ai grija.