| Kanpeki a întrebat:

Ce se intampla daca nu platesc la timp abonamentul la Orange? Am o factura scadenta in 17 ianuarie si eu nu pot plati decat in 10 februarie. Se adauga ceva penalitati sau cum?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei fi deconectat pana ce achiti cv facturii.
Vei putea fi sunat, dar tu nu vei putea suna doar la 112.

| danutz2006 a răspuns:

Daca nu ajungi la un acord de plata cu ei ( apeland relatii clienti si spunandu-le problema ta) atunci cu siguranta pana in 10 februarie vei fi suspendat total si nu doar pentru apelurile efectuate de tine.
Daca factura a fost scadenta in 17 Ianuarie atunci factura a fost emisa in 3 ianuarie iar pana in 10 Februarie este mai mult de o luna intreaga si te vor taia automat.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam aceasta situatie, te rog sa ne oferi numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange helper