| Monikaaa89990000000 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă scoti bateria în timpul unei actualizări firmware? Va rog, urgeeent

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu vad de ce ai face asta big grin Dar depinde in ce stadiu era. Daca s-a intamplat fix la inceput nu-i nimic, daca a trecut de 10% o sa intre in bootloop

| BlueRoby35 a răspuns:

Depinde la ce pas era actualizarea firmware. Daca doar o descarca si punea in memoria temporara atunci nu s-ar fi intamplat nimic rau. Dar daca se instala atunci este 99% sansa sa iti fii stricat telefonul sau aparatul definitiv.