| andreeasweetlove a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac la Nokia Asha 302 ca sa mearga youtube?
Am net de la frog, toate merg doar youtube nu sad

4 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Te-ai logat pe youtube de pe telefon?

| andreeasweetlove explică (pentru MissDi):

Parca da... da, la inceput

| MihaelaDiana a răspuns:

Buna, pai trebuie sa mergi la magazinul de Orange sau la ce retea esti si poate il fac ei.Imi spui si mie te rog daca este bun Nokia Asha 302 as vrea sa imi cumpar si eu unul.(Fund plz)

| andreeasweetlove explică (pentru MihaelaDiana):

E foarteee bun, se aude super tare si clar, la net se incarca suuper repede, are super viteza (ca al calculator) prin wi-fi, e practic, e telefonul perfect doar ca nu pot sa fac you tube, sunt super multumita