| Shoky_Bogdy_1996 a întrebat:

Ce sistem de operare e mai bun ANDROID sau WINDOWS PHONE 8...

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Windows Phone nu a tinut niciodata pasul cu Android ul si iOS. E cu cateva generatii in urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANDROID, bineinteles, dar pe net se misca ceva mai bine wp, asta pentru ca nu ai aplicatii sa iti consume din rami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android pentru jocuri, Windows Phone 8 pentru Office, documente, si lucru.

| maryusmono a răspuns:

Eu zic android!

| GăbițuGabriel a răspuns:

Android.

| Raptorz a răspuns:

Androidul!
De ce? Pai pentru ca e usor de folosit (pana si ultimul amarastean stie) si are multe aplicatii/jocuri.

| DraganBogdan a răspuns:

Iti recomand ANDROIDUL, daca ai vreo problema legata de el gasesti mult mai usor rezolvari pe google!

| NicoTery a răspuns:

Androidul,deoarece windosul se viruseaza foarte repede.

| Valentin2919 a răspuns (pentru NicoTery):

Imi pare rau ca te'ai nascut! Ai auzit faptul ca android e open world si windows phone nu e. daca nu atunci mai bine taci din gura!

| Shoky_Bogdy_1996 explică (pentru Valentin2919):

Fa curvo
... taci si inghite!

| Drixie a răspuns:

ANDROIDUL! te rogg frumos funda puppy dog eyes :\