| DoarEu291 a întrebat:

Ce site are telefoane ieftine si de calitate?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

EMAG/PcGarage/oktal

5 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Sau, mai sigur, intri pe shopmania.ro.
De exemplu: http://www. shopmania.ro/shopping? q=Samsung+Galaxy+S4
Am scris Samsung Galaxy S4 in casuta de cautare din dreapta sus si mi-a dat o lista cu modele de S4 (I9505, I9500 etc.). Dai click pe modelul care te intereseaza, apoi iti apare o lista cu magazinele online de unde poti cumpara. Ordonezi crescator dupa pret acea lista cu magazine si gasesti pretul cel mai bun. Te uiti si la ce review a primit fiecare magazin, ca sa fie treaba buna.

| GregHouse a răspuns (pentru GregHouse):

Nu stiu de ce apare linkul ala asa. Da click pe primul rezultat de la Google si vei gasi.

| ShadoWCrist a răspuns:

Ieftine,noi si de calitate gasesti la germanos, cosmote, Orange...

| Tarabostes a răspuns:

Magazinele online de telefoane si tablete nu au doar un singur fel de produse. Cred ca tu vrei un brand ieftin si bun, poate Allview.

| MasterMirror a răspuns:

CEL.RO, cucura-te de cel mai cel pret. Pace!