| CrYsTyYy a întrebat:

Ce smartfone sa-mi iau dintre HTC desire c si Samsung galaxy mini 2? il iau la abonament Vodafone...

9 răspunsuri:
| toma125 a răspuns:

I-ati frate Samsung galaxi mini doi, iti spun sin proprie experieta, este un telefon de nota11! Funda?

| daniel94d a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy mini 2 k e mai bun HTC stiu ca foloseste windows mobile si nu e asa de usor de gasit aplicatii

| RogvaivRove03 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s2 mare nu mini e genial ia-ti

| mihai777 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa-l folosesti. Ca aplicatii e mai bun Samsung-ul. Ca Design si Caracteristici e mai HTC-ul.
HTC e dupa Samsung cea mai buna firma de telefoane(chiar si peste Apple).

| MihaiValcea a răspuns:

Salut! Daca alegi HTC ai un telefon mai bun in ceea ce priveste camera si sistemul de operare dar daca vrei "sa mearga putin mai repede" alege Samsung deoarece are un procesor mai mare! Dupa parerea mea ambele telefoane sunt bune dar Mini 2 e cel mai bun tel in ceea ce priveste raportul calitate-pret!

| CrYsTyYy explică (pentru daniel94d):

Nu sti tu bine.happy

| Caty2000 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=4759 aici este compararea dintre cele doua telefoane... uite-te care caracteristici iti plac mai mult.
P.S. HTC desire C are android 4.0, dar samsungul 2.3.6, asa ca vezi tu;)

| CrYsTyYy explică (pentru RogvaivRove03):

S2 nu are nici o legatura cu mini 2 lolrolling on the floor Pana la urma mi-am luat Allview P5

| Budu11 a răspuns:

Htc Desire c