| rentie a întrebat:

Ce smartphone are mai multe jocuri compatabile si este mai bun pentru a te juca, Sony Xperia Tipo sau Samsung Galaxy Mini 2?

Răspuns Câştigător
| GeD a răspuns:

Sunt cateva site-uri ca Mobile9.com, android.pandaapp.com sau daily-apk.blogspot.ro! Sper ca te-am ajutat. big grin

3 răspunsuri:
| GeD a răspuns:

Clar ca este Sony Xperia Tipowinking.

| rentie explică (pentru GeD):

As vreau sa stiu de unde pot afla ce telefon are mai multe jocuri compatabile, ca intotdeauna nu stiu cum, si nu ma pot decide ce sa iau?

| GeD a răspuns (pentru rentie):

Sunt cateva site-uri ca Mobile9.com, android.pandaapp.com sau daily-apk.blogspot.ro! Sper ca te-am ajutat. big grin