| rentie a întrebat:

Ce smartphone de budget este cel mai bun pentru a te juca.Adica chiar si cele mai grele jocuri sa mearga fara lag.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva, dar daca vrei sa-ti mearga chiar si cele mai grele jocuri nu e de buget. Va trebui sa cotizezi in plus sa iesi in fata la gaming.
In ordinea performantei in Gaming ar fi urmatoarea lista :
1. Google Nexus 5
2.LG G2
3.Nokia Lumia 1520
4.Samsung Galaxy Note 3
Multi considera Note 3 ca fiind primul dar sunt jocuri (4-5 max) care nu merg pe acest telefon dar merg pe celelalte din lista.winking
La pret f mic si sa zbarnaie jocurile, urmeaza recomandarea cu galaxy Trend, daca mai faci rost de $ revin-o si alege din acestea.
Noroc bun!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Budget și cele mai grele jocuri nu se poate.

| Nume2 a răspuns:

Sincer nu prea stiu, dar eu am un Samsung galaxy trend plus si merge foarte bine chiar si real racing 3, si nu e nici scump

| atomescu a răspuns:

Daca vrei un smartphone de buget atunci nu te astepta ca cele mai noi jocuri sa mearga perfect.

Din punctul meu de vedere, cel mai ieftin smartphone pe care sa mearga jocurile bine ar fi acesta: http://bit.ly/1hZFPJP

| rentie explică:

Dar macar un telefon de budget care sa mearga mai multe jocuri, macar cele cu grafica 3d, Sincer vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy mini 2. Dar am vazut si flyiq445, si altele.

| Vladutzu99 a răspuns:

Eu am un LG G2 si merge foarte bine chiar si GTA San Andreas.Il recomand!