| AlxGoliatH a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati de la Vodafone sau cosmote? Bugetul meu este de 800 lei nu as vrea sa-l depasitiwinking

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai uita-te de ZTE Grand X IN, eu il am si imi place foarte mult si il gasesti la maxim 950 ron ( DA stiu ca am depasit putin dar merita ). Sau un Allview P5 Alldro sau Samsung Galaxy Advance.

| VictorFT a răspuns:

Iti recomand de la Vodafone Samsung Galaxy S Advance este foarte bune! happy

| Iza_Izabela_1997 a răspuns:

1 la mana, nu iti recomand sa iti iei un telefon la abonament pentru ca dai dublu si nu se merita.
2 la mana am eu un HTC Wildfire S smartphone care are camera de 5 Mp, poti transmite Wi-fi prin Hotspot si multe altele si este vorbit doar 8 ore si ti-l pot da la 550-600 de leiwinking