| TwilightAliceCullen a întrebat:

Ce smartphone Samsung imi recomandati? (Unul bun, dar nu cu cel mai piperat pret).

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2 sau Mini 3

| Seby90 a răspuns:

Iti recomand HTC a310 explorer. Am detinut unul si mi-a placut enorm.
O seara buna.

PS: HTC Face telefoane extraordinare.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, galaxy fit, galaxy gio, galaxy ace+ sau galaxy y.sunt toate bune pretul fiind cuprins intre 500-1000(500-600 lei fit, gio, mini2, si 800-100 ace+ sau y)

| gazaru a răspuns:

Samsung galaxy s2 s3 sau Samsung s 5660 sau Samsung s 5830

| Gavril_Catalin_1998 a răspuns:

Samsung Galaxy Y, singurul neajuns este acela ca este cam mic dar nu cred ca vrei sa mergi cu ditamai buturuga la ureche.Mai poti opta pentru Samsung Galaxy mini

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Samsung galaxi mini2 sau galaxi ace, au preturi bune si sunt telefoane super.

| DaniiCismas a răspuns:

Samsung Star II... max 500 lei android 2.0 Wi-Fi de mare viteza camera de 2.00

| Victor_Simi_1988 a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy S Plus. Este unul dintre cele mai bune raportand calitatea la pret.

Daca te intereseaza unul second hand gasesti o multime pe okazii.ro. Uite un exemplu:
http://www. okazii.ro/telefoane-Samsung/Samsung-galaxy-s-plus-i9001-a121201332