| Varsson a întrebat:

Ce smartphone-uri la un pret mai mic recomandati?

Răspuns Câştigător
| atomescu a răspuns:

Salut,

Din proprie experienta iti spun ca un pret mic inseamna performanta mica asa ca iti recomand mai degreaba un smartphone cu buget mediu.

Ca model. foarte foarte bine se descurca acest Samsung: http://bit.ly/1m2TGkW

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cat de mic sa fie pretul? Eu iti recomand Orange Hiro. Il gasesti pe Okazii.ro, nou, la 420 de lei. In magazin este 550 lei.

| Sandu3 a răspuns:

Poti alege un Utok 350 D la pretul de 299 de lei, de pe www.utok.com si mai primesti si o cartela pre pay Orange gratuita! Transport gratuit.

| lolec a răspuns:

Eu iti recomand la 550 de lei nou nout Lg L7 camera 5 mega pixeli merge perfect ....jocurile gen temple run, subway etc merg perfect.....baterie buna este de nota 10 in raport calitate --pret FUNDA PLS?

| blackandwhite2000 a răspuns:

Allview a4 DUO e 300 lei-330 lei...un smartphone foarte bun

| CR_Iancu_1981 a răspuns:

LG g2, Nokia lumia 620, Nokia lumia 800, Allview p5.