| LaLaLa77 a întrebat:

Ce spuneti ca merita mai mult: un S6 sau un IPhone 5s? Ce m-ar atrage cel mai mult ar fi camera pentru selfie si soft-ul/procesorul. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 ( chiar Edge, de 128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

S6 în mod clar merită mai mult.

| sltlp a răspuns:

S6. 5s-ul era un adeversar pentru galaxy s4, cu greu s5, dar in nici un caz s6.

Răspuns utilizator avertizat