| Laurentziu1234 a întrebat:

Ce spuneti, de black friday, 17 noiembrie la eMAG se va ieftinii Samsung Galaxy S7 Edge? Daca ma uit acum pe eMAG il vad la pretul de 2300 lei. Se va reduce la 1700 lei?

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Este destul de probabil, dar de ce te limitezi doar la Emag?

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Btw nu stiu de s7 edge dar s7 la eMAG o sa fie 1500. happy
Da sunt pe foarte multe siteuri.
Pc Garage/Evomag/Media Galaxy/Altex etc.

| AdrianL a răspuns:

Foarte putin probabil

| Talpau_Dorina_1997 a răspuns:

La Emag sunt lucruri de proasta calitate, si reimpachetate. Mai bine te uiti si la Altex, Flanco si alte magazine de unde stii ca produsul e nou.Si da, cred ca o sa se ieftineasca.