| kokos3l a întrebat:

Ce spuneti de HTC HD 2 sau de SAMSUNG GALAXY ACE?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC HTC HD2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......42_143.php

Toate cele bune.

1 răspuns:
| boss97 a răspuns:

Marca Samsung este cea mai buna, avand telefoane cu memorie mare.
Samsung GALAXY Ace duce experienta mobila la un nivel cu totul nou! De la dimensiunea lui subtire si compacta la muchiile curbate elegant, acest telefon mobil confera tehnologiei o eleganta rafinata. Avand acces la nenumarate aplicatii din Android Market, acest telefon mobil este proiectat sa va ofere aproape orice, de la jocuri la aplicatii de stil de viata. Pastrati legatura cu cercurile dvs. sociale si prin intermediul site-urilor de socializare! Telefonul GALAXY Ace ofera hardware-ul necesar pentru performanta de top, indiferent ca este vorba de navigarea facila pe Web sau de procesarea rapida a datelor.
Samsung-urile sunt mai bune.