| Dăăqueen008 a întrebat:

Ce spuneti de Nokia lumia 520?

8 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Merge. Destul de bun.

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520 Black si sunt foarte multumit de el.Merge "snur" si nici nu costa mult.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Are mama mea. E destul de bun.winking

| KingCobra a răspuns:

Am un Nokia Lumia 520 și sunt foarte mulțumit. Dacă iți ei iți sugerez sa ei aplicația Preview for Developers care după ce iți faci cont te va lasă sa ai acces la Windows phone 8.1 care ți-o da pe Cortana, iți poți pune fundal și multe altele. Pentru Cortana (personal asistent ca și Siri) trebuie sa dai telefonul în engleza și la regiune sa fie US deoarece este doar beta momentan.

| AlexL28 a răspuns (pentru KingCobra):

Google Now e mult mai bun...Android rules, dar telefonul e bun, il recomand

| andreit05 a răspuns:

E foarte bun.

| PufuLeTz1 a răspuns:

Ie destul de bun