| vladelvis a întrebat:

Ce spuneti de Samsung galaxy note 2 N7100?

Răspuns Câştigător
| Wistler a răspuns:

Eu am note2, daca vrei sa iti cumperi eu zic ca merita toti banii happy

| vladelvis explică (pentru Wistler):

Se blocheaza are lagg sau altceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Este bun.

| Octavian007 a răspuns:

Nu se mai merita, a aparut la MWC Lg optimus G PRO care e de doua ori mai puternic la procesor ca note 2 si ecranul mult mai bun.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Octavian007):

Bravo..esti tare.
De ce nu se mai merita?
Optimus G PRO O sa se lanseze in mai - peste 2 luni - poate ca unii nu vor sa astepte 2 luni PENTRU A CUMPARA UN TELEFON MAI SCUMP
G PRO Nu are Stylus.Ce pacat.
Ecranele nu se compara. In momentul de fata nici un ecran nu este mai bun ca Super AMOLED
Camera - Mai buna

Da..nu are sens sa mai stric tastatura pentru tine..Succes in continuare happy

| Wistler a răspuns:

Nu se blocheaza si nici nu are lag

| radumilea77 a răspuns:

Este un telefon excelent! Are chiar si pix special! Daca ai intrebat sa stii daca sa-l cumperi sau nu, oricum eu ti-l recomand! Funda?