| lauboss a întrebat:

Ce spuneti de telefoanele mobile E-BODA? Sunt de calitate(adica tin cel putin 2 ani fara sa faca figuri sau sa li se strice softul)si nu ma intereseaza daca sunt prea ieftine sau scumpe ci doar daca sunt de calitate. FUNDA

6 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Salut,sunt de calitate.

| Radeas1 a răspuns:

E-BODA este o firma care importa in Romania telefoane din China, amice. Compar-o cu Allview. Depinde de noroc, poti sa nimeresti unul si sa te pisi pe el de la prima aprindere (a patit un prieten) sau unul care sa tina si 7 ani. Daca il comanzi pe net, ai grija sa il poti returna in 30 de zile.

| lauboss explică (pentru Radeas1):

Ok dar ce spui si de Lenovo am auzit ca este o firma foarte buna si nu sunt sigur daca asa este

| Radeas1 a răspuns (pentru lauboss):

Lenovo e o firma serioasa, cu smartphone-uri bune si de calitate.Nu am auzit nici un prieten sa se planga de astel de telefoane. Ce buget ai pentru telefon? Pentru ca nu conteaza firma neaparat. De exemplu, toata modelul de la Allview A4you e defect, are mici defecte orice telefon de acest gen. Modelul de telefon Allview P6 Duo si Quad nu au nici cea mai mica problema. Am si eu un P6 Quad. De asta zic, nu conteaza firma, conteaza modelul. Cati bani ai si ce vrei de la un telefon?

| lauboss explică (pentru Radeas1):

Deci eu in Allwiev nu ma incred si as dori ca un telefon sa aiba camera de cel putin 8 megapixeli, memoria RAM sa fie macar de 1 GB, iar de memoria ROM nu ma intereseaza de cat sa fie dar telefonul sa fie bun(sa ma tina macar 2 ani si sa aiba bateria buna) dar in acelasi timp si elegant ca pe mine ma intereseaza sa si arate bine(gen Huawei Ascend G6).Chiar in momentul actual nu am un buget foarte mare si vreau un telefon la un pret cat de cat accesibil.

| Nicola12 a răspuns:

Eu am E-Boda x450 2 storm si e foartebun... eu sunt multumita