| teapz a întrebat:

Ce spuneti despre Samsung Galaxy Hrand?

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Telefon Samsung, Ecran TFT, Diagonala 5.0 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 8 GB, Memorie RAM 1 GB, Procesor ARM Cortex A9, Tip Dual-Core, Frecventa procesor 1, 20 GHz, Camera 8 MP, Baterie Li-Ion, Timp stand by pana la 440 ore, Timp convorbire pana la 10 ore, Dual SIM.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un telefon foarte bun.

| Axys a răspuns:

Android 4.1 OS
8 MP Primary Camera
5.01-inch Touchscreen
Dual SIM (GSM + GSM)

Samsung Galaxy Grand Duo I9082 este ultimul intrat în Samsung Galaxy line-up. Acest smartphone ruleaza pe sistemul de operare Android 4.1.2 (Jelly Bean) și are un 1.2 GHz procesor dual-core, cu 1 GB de RAM. Acest smartphone dual-SIM are un ecran de 5.1-inch cu WVGA TFT LCD.Grand dual-SIM acceptă două conexiuni GSM. Caracteristica sa dual-activ permite utilizatorilor de a primi apeluri de pe ambele numere simultan, și chiar în timp ce utilizarea internetului.

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti recomand un Gtx. mai exact acest model: http://bit.ly/18WheCm

Uite-te si peste parerile celor care l-au cumparat deja sa vezi ce spun si uita-te si la acest video ca sa te convingi cum se vede: http://youtu.be/MWHrPApOR6w

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Este bun, si eu am acest telefon, ii super.Ti -l las recomanda. Pa, pa

| teapz explică (pentru TheDarkQeen13):

Ai putea sa imi dai mai multe detalii?:3

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru teapz):

Telefon Samsung, Ecran TFT, Diagonala 5.0 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 8 GB, Memorie RAM 1 GB, Procesor ARM Cortex A9, Tip Dual-Core, Frecventa procesor 1, 20 GHz, Camera 8 MP, Baterie Li-Ion, Timp stand by pana la 440 ore, Timp convorbire pana la 10 ore, Dual SIM.

| Athée a răspuns:

Face foarte bine poze, merge bine pe net, bateria nu prea dureaza, si e destul de rezistent.

| Jackass a răspuns:

Poate Grand...Da este un telefon decent, dar eu in locul tau as mai pune putini bani si as lua un S3, dai un ban si stai in fatahappy.