| CrazzyWTF a întrebat:

Ce spuneti despre un Samsung Galaxy Grand Neo I9060 reisiglat de la Emag, care prezinta zgarieturi fine? Sa il iau sa nu? big grin
Funda unui raspuns de incredere happy

4 răspunsuri:
| Transofit a răspuns:

Nu cumpara un Samsung mare decat cea mai mica exceptia fiind succesorul lui Grand, Grand 2 in rest S, Note si Mega..Crede-ma ca va merge greu, se va bloca des si o sa regreti ca l-ai cumparat, deci nu este "fiabil". Cauta altceva, este cel mai bun sfat care ti-l pot da, si resigilatele de la eMag deseori sunt problematice: in alta limba, cu defecte nementionate sau in cazuri mai rare accesorii lipsa! Fundita?

| JeffFantasy a răspuns:

Eu am am acest model de tel si este in regula rapid
Nu este vhiar bun dar nici cel mai slab

| LaurentiuPG a răspuns:

Am experiente urate cu resigilatele de la emag.Eu nu iti recomand sa cumperi asa.

| pysilol1234 a răspuns:

Nu,dupa parerea mea.
Telefonul e bun dar.