| kesu0 a întrebat:

Ce spuneti sa aleg intre iphone 4 HTC one sv sau Samsung galaxy s2?

10 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Recomand un ihpone 4!

S-a ieftin destul de mult si este in continuare un telefon care face destul de multe lucruri. chiar daca nu este ultimul model de la Apple.

Il gasesti resigilat la 1300 ron cu transport inclus: http://bit.ly/1az3ek4

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Htc one este mai bun decat toate, are un desing frumos. are capacitate de stocare foarte mare, se misca foarte usor, jocurile ruleaza fara lag
http://www.emag.ro/......EWTWNBBBM/ (link generat de conversion marketing)

| figaro a răspuns:

Eu personal asi alege HTC doar pentru design, si e mai bun decat restul...HTC oane e rivlaul iphone 5 daca nu mai insel.Bafta

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand HTC-ul pentru ca mi se pare un telefon super din urmatoarele puncte de vedere:

- procesorul care s-a dovedit ca functioneaza ireprosabil (quad core de 1700)
- ai 2gb memorie ram (unele laptopuri nu au memoria asta)
- baterie foarte buna
- foarte multe chestii interesante precum: voce sense (poti il auzi clar pe cel cu care vorbesti chiar si in locuri aglomerate) sau HTC boomsound (se aude ireprosabil).

Iti recomand sa intri si aici: http://bit.ly/1az2HPa ca sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja.

In plus. il gasesti la un pret promotioanal in aceasta perioada!

| parvuconst a răspuns:

Eu personal folosest S2 si sunt foarte multumit de el, si il am de 1 an de zile si tot e in standarde.

| Christian826 a răspuns:

Sal eu zic ca galaxy e mai bun ca eu galaxy am si merge tot ce vreau insa eu s2 plus am mie nu-mi place iphone si cred ca e mai bun galaxy dar asteapta

| Dannyy91 a răspuns:

Este total dezechilibrata aceasta comparatie. Clar Htc One castiga detasat, ca hardware este mult peste oricare din telefoanele mentionate de tine. 1. HTC One 2. SGS2 3. Iphone 4

| kesu0 explică (pentru Dannyy91):

Eu am zis HTC one SV este diferit de HTC one. oricum cred ca o sa inclin spre HTC! mersi

| kesu0 explică:

Vreau sa mai specific odata este vorba despre HTC one SV nu HTC one simplu.astept un raspuns de la cineva care are idee de toate!