| Silvia93 a întrebat:

Ce telefoane au camera buna pentru selfie, ma refer la camera intoarsa nu la cea din fata gen.
Lasati nume sau link big grin mersi

Răspuns Câştigător
| Melissa7 a răspuns:

Samsug galaxy grand prime ☺
Face poze foarte frumoase atat cu camera secundara cat și cu cea principala

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca vrei selvie HTC Desire Eye. are 2 camere fata si spate. ambele au 13 megapixeli. ceea ce e destul de ok in conditiile in care alte telefoane au 2 megapixeli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon pentru selfie raised eyebrows
Allview P7 Xtreme are camera de 13mp, se poate roti și e destul de ieftin.

| motrescubianca a răspuns:

HTC, Samsung Galaxi S4, 5, Allview P7 Xtreme

| AKARA0 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DNBCSMBBM/

asta este un telefun bun pentru poze si este si ieftin, are camera de 5 megapixeli

| 26Geo a răspuns:

Instagram sau facebook, sa vedem si noi acele selfie-uri?

| Silvia93 explică (pentru 26Geo):

Termini cu flirtul fara rost? tryharder