| simona019 a întrebat:

Ce telefoane cu touchscreen imi recomandati?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sony Xperia U
Samsung s3 mini
Nokia lumia
Motorola motoluxe

| Seby90 a răspuns:

Nu as recomanda un telefon doar cu touchscreen absolut nimanui, este greu de manevrat (pentru mine laughing ). Prefer sa recomand BlackBerry q10 de exemplu, sau na, unul cu touch si atat ar fi BlackBerry z10.

Si daca vrei neaparat ceva cu touch, ti-as recomanda o tableta, este mai ieftina decat un telefon, este mai mare, si este si mai puternica.

Succes.

| davidtm a răspuns:

Noi putem sa-ti recomandam iphone 5
sau galaxy s4.dar tu nu ai mai mult de 500 leilaughingcel mai bine ar fi sa ne spui cati bani ai. pune alta intrebare gen:am 500 lei[tu pui aici cati bani ai] ce telefon cu touchscreen imi recomandati.
funda?

| simona019 explică (pentru davidtm):

Da recomanda-mi draga ce vrei tu...asta nu inseamna ca si cumpar. In legatura cu banii. vorbesti in necunostinta de cauza, crede-ma laughing

| davidtm a răspuns (pentru simona019):

Huoo,te dreq.de ce sa-ti recomandam daca nu cumperi? si nu sari asa.
eu te-am ajutat sa te ajut, dar tu imediat sari cu gura.

| simona019 explică (pentru davidtm):

Explica-mi si mie sensul la "eu te-am ajutat sa te ajut"..si cand recomanzi ceva nu este obligatoriu ca acea persoana sa cumpere ceea ce tu i-ai recomandat..eu am vrut doar niste pareri.

| davidtm a răspuns (pentru simona019):

Am gresit, pentru ca scriu repede si nu gandesc ce scriulaughing

| stroedaniel13 a răspuns:

Depide ce buget ai.

Eu iti recomand acesta: http://bit.ly/11Z5cmE are un raport calitate pret bun

| plasticsmile a răspuns:

Mie cel mai oke mi se pare Samsung-ul s2 dar depinde acum parerile sunt impartite.

| xxx8 a răspuns:

Huawei ascend y 300winking