| Andrei1499 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati intre 1300 - 16500 lei?
Vreau sa aiba camera de 5-8 megapixeli, procesor de 1.5-2, sa fie la design placut, sa tine bateria mult, si sa fie touchscreen.
Astept mai multe pareri si sa imi spuneti si de ce sa aleg acel telefon.
Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri aici si selectezi din partea stanga intervalul de pret dorit, si apoi vei vedea telefoanele disponibile cuprinse in respectivul interval, si la majoritatea telefoanelor vei gasi o multime de review-uri. transportul este gratuit la produse cu pretul peste 90 de lei. alege niste modele, si apoi te voi sfatui ce sa alegi, si un site unde sa compari telefoanele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze,am uitat sa postez si link-ul
http://www.emag.ro/telefoane-mobile

5 răspunsuri:
| angel69lover a răspuns:

Nokia 800lumia
Samsung galaxy S3
HTC desire->cel mai bun(parerea mea)
Nokia 700lumia

| k1lNld3r a răspuns:

Nokia lumia 710 Sau Nokia lumia 800 Sau un Galaxy S2.Io am lumia si e bun e cu Windows pe el. Baftawinking

| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns:

Iphone 4 la 16000 e cel mai bun sau Samsung galaxy splus

| Dorutoader a răspuns:

La banii astia un LG optimus blak ar fi foart bun si dragut ca designhappy