| georgianageo13 a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati pana in 6 milioane? Dar sa fie mai mari.

5 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Eu recomand telefonul asta: http://www.edigital.ro/......42308.html

Diagonala de 4.3", procesor de 1.6 GHz, 1 GB de RAM, camera de 8 MP. Insa va trebui sa-ti iei si un card de memorie, nu are decat 4 GB memorie interna.

Răspuns utilizator avertizat
| RSfan a răspuns:

Cel mai ieftin si cel mai bun telefon la asa pret e ZTE Blade V,(display 4 inch"Hd, procesor quad core 1, 2; 1 gb ram, camera de 5 blitz, camera secundara, etc)

| Larissa008 a răspuns:

Poti sa cauti pe EMAG. Ti-l livreaza acasa si sunt si preturi convenabile. Sper sa gasesti. Funda? :**

| Ansrei32 a răspuns:

Iti recomand un Orange hiro sau sau un telefon de firma Spice