| DeKoniec a întrebat:

Ce telefoane intre 1, 5-3 milioane imi recomandati? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| danysasuke7 a răspuns:

E bun dar te-ai uitat si la comentarii mai jos, sa vezi ce spun ei, dar mai fa rost de bani ii strangi si ei unu mai bun eu am facut greseala asta si regret

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand următorul model :
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/

Toate cele bune.

| DeKoniec explică (pentru bursuc001):

Are camera prea mare ca rezolutie. In rest este foarte bun.

| bursuc001 a răspuns (pentru DeKoniec):

Acesta e un AVANTAJ, nu un dezavantaj!

O zi frumoasă.

| danysasuke7 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 il gasesti la 5 milioane pe eMAG http://www.emag.ro/......E3KSTBBBM/

| DeKoniec explică (pentru danysasuke7):

Http://www.emag.ro/......ETFT7BBBM/ Este bun, dar prea scump. Ce parere ai de acesta?

| danysasuke7 a răspuns (pentru DeKoniec):

E bun dar te-ai uitat si la comentarii mai jos, sa vezi ce spun ei, dar mai fa rost de bani ii strangi si ei unu mai bun eu am facut greseala asta si regret