| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane mobile imi recomandati si de ce? Daca se poate, as dori sa imi spuneti din propria experienta sau din cele ale prietenilor.
Buget: 1000 lei.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand LG G2 Mini

E un telefon foarte performant, la un pret bun si are specificati avansate.

5 răspunsuri:
| diablo2 a răspuns:

Lg G2 mini e perfect. Il am de ceva timp si inca se comporta bine.

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Bugetul pe care il detii ar merge asta
http://bit.ly/1xsOs7e
Procesor Quad Core, ecran qHD

| Elizasweet a răspuns:

Din experienta mea Sansung galaxy young sau Samsung galaxy mini. Nu este mare difirenta intre ele dar e o mare diferenta fata de altele.