| goldenbullet a întrebat:

Ce telefoane nu pot fi ascultate? Dati-mi niste modele de telefoane, cat de cat bune si fara sa poata fi ascultate.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai telefon deci folosesti un operator de telefonie asa ca...

da ce spanac vrei tu sa vorbesti asa secret, sau de ce te crezi asa important?

| goldenbullet explică (pentru suntserios):

Ce esti tu asa interesat? Telefonul este foarte ascultat, ca abia se aude cand vorbesti la el. Da nu sti tu de astea

| suntserios a răspuns (pentru goldenbullet):

Te ai gandit ca poate doar ai un telefon foarte prost?

| darrio2007 a răspuns:

Al meu HTC.Pentru ca nu sunt vreo somitate mondiala.Tu esti vreun VIP de vrei sa nu fii ascultat?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista telefoane neascultabile.

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu exista pe piata!

| sltlp a răspuns:

Nu exista asa ceva. Trebuie sa ai in vedere ca in momentul in care ai pus mana pe orice piesa electronica conectata la orice fel de retea, aceasta o sa poata sa fie "ascultata" sau urmarita mai bine zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy j5

| tony28 a răspuns:

BlackBerry z10 poseda tehnologia celor de secusmart, dar costa 2000 si ceva de dolari. Bafta!