| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon a-ti alege dinre Motorola Motoluxe si Huawei ascend g300? Astept opinii pentru ca eu nu stiu pe care sa-l aleg, peste 2 saptamani trebuie sa imi cumpar telefon nou.As vrea daca se poate opinii de la utilizatorii acestor 2 telefoane.Dau FUNDA cel mai bun raspuns.Nu ma intereseaza camaera foarte mult, ma intereseaza ca telefonul sa nu aiba lag si sa ruleze bine jocurilewinking

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Huawei Ascend G300, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4404&idPhone2=4594

Toate cele bune.

| yourFanta a răspuns:

Salut,eu personal as alege Motoluxe.Marca este mai buna, piesele deci sunt mai rezistente si este si mai dotat din punct de vedere hardware si software.