| IonutValeriu a întrebat:

Ce telefon accesibil ca pret cu camera foarte buna recomandati?

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

IPhone 6 plus

| Den1sa a răspuns:

Un iphone, daca investesi in unul minim 4 ani nu ai treaba sa-ti iei altul si camera e foarte buna : )

| Smolbean a răspuns:

IPhone, (nu modelele cele mai noi, ca s scumpe. 8 plus, x, 11.
Sau Huawei, modele mai noi. P20 pro, etc. Alege câteva modele care îți plac, apoi compara le pe eMAG, este opțiunea asta. Vezi ce ți se potrivește și la preț, și la preferinte