| DannyR0 a întrebat:

Ce telefon ai recomanda intr-un buget de 2000 de lei si de ce?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DJXR03BBM/

e un telefon foarte bun care merita cumparat, are camera ca a lui s8, cpu bun,memorie ram =mai multe aplicati deschise, anti praf, apa, ecran amoled =foarte bun, rezista daca cade pe jos, il recomand cu cel mai mare drag

| Crackman a răspuns:

Iphone 6 pentru ca este calitativ.

| OnePiece a răspuns:

Huawei P9.

| Adiadictie a răspuns:

Nokia 5110. e performant

| Anaconda123 a răspuns:

Ți-aș recomanda un Galaxy C9 pro, este un telefon șmecher, are un procesor foarte bun, un display full HD, 6 GB ram, memorie de 64 gb extensibilă, un design foarte șmecher și cel mai important are difuzoare stereo sau dacă nu îți plac telefoanele mari pentru că acesta are ecran de 6 inch, îți recomand un galaxy A7 2017, 3 gb ram, un procesor prea potent, este waterproof, are amprentă, un design foarte șmecher, sticlă și aluminiu, memorie de 64 extensibilă, etc

| Adry05 a răspuns (pentru Anaconda123):

Eu am A7 2017 si intr-adevar, pentru pretul lui e foarte bun. happy

| Anaconda123 a răspuns (pentru Adry05):

Știu este foarte bun mai ales designul la cel pe negru

| Anaconda123 a răspuns:

Măi oameni buni el a zis într-un buget de 2000 lei, P9 și iPhone 6 sunt mai mult de 2000 și iPhone 6 deja a început să se demodeze

| OnePiece a răspuns (pentru Anaconda123):

Serios? Huawei P9 e 1500 de lei.