| rrrrares33 a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa aleg daca bugetul pana in 1000 lei cu abonament de 16 euro de la Orange?
As putea urca putin peste 1000 dar nu foarte mult... eu m-am orientat pe HTC ONE M8s care e pe la 1100...
Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu detin un Htc One M7 de mai bine de 2 ani si nu mi a facut nici cea mai mica problema si se misca perfect

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a afla pretul unui telefon din oferta comerciala actuala, iti recomand sa accesezi pagina https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane#m=1-2-1, sa selectezi telefonul care te intereseaza si tipul achizitiei (prelungire contract, cu abonament nou, pret standard). In urmatorul pas, dupa ce te-ai autentificat in contul online si dupa ce ai selectat tipul achizitiei, o sa poti afla costul telefonului.

O zi buna,
Orange Helper