| vasilestratan10 a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa-mi iau:Samsung Galaxy J2 sau Samsung Galaxy Grand Prime

4 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Eu as alege J2. E un model recent si cred ca depaseste Grand ca specificatii. Grand are avantajul display-ului mare.
Depinde acum si cum iti place tie sa fie si pentru ce il folosesti.

Seara buna!

| Kakarotto2016 a răspuns:

Depinde si cati vrei sa dai!
De exemplu Sasumg Galaxy J2 costa intre 550-750 lei iar Samsung Galaxy Grand Prime costa intre 500-1000 lei.
Informatii http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_prime-3d-spin-6708.php si http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j2-7357.php
Dupa parerea mea eu sa iti ei grand Prime pentru ca este un telefon mai perfomant si iti tine mult mai mult decat j2 si are camera mult mai buna decat j2.

| StefanNuExista a răspuns:

Depinde de buget, eu zic niciunul deoarece au o calitate si un sistem de operare superior, îți recomand Brandul Apple

| Maxy9900 a răspuns:

Eu zic Grand Prime