| AlyLov3 a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa-mi iau un Samsung Galaxy mini 2 sau un LG L7?

Răspuns Câştigător
| Maddaaaaaa a răspuns:

Sincer cea mai buna varianta este sa iti iei un Samsung galaxy mini 2, crede-ma e un telefon bun si eu am avut unul pana cand l-am scapat jos si s-a spart ecranul laughing)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG L7 e mult mai bun decat mini 2

| stroedaniel13 a răspuns:

Uite parerea mea:

Consider ca ar trebui sa iti cumperi acest telefon: http://bit.ly/16KfKcy

Ceea ce ar trebui sa te faci, pentru a te convinge ca e mai performant este sa compari pe rand fiecare specificatiie.

Succes!

| Aindrew a răspuns:

Iti recomand LG L7 este un telefon bun happy