| ciribist a întrebat:

Ce telefon are cea mai buna memorie si un procesor la fel de bun dar sa nu treaca de pretul de 900lei? Vreau sa imi iau un telefon si memoria, procesorul sunt ceea ce ma intereseaza cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| edy45svmag a răspuns:

Poti lua un Asus Zenfone 2 Cu memorie 16gb si un procesor bun la pretul de doar 859 lei. Poti cauta mai multe detalii pe mygarage.Este un telefon bun

| ciribist explică (pentru edy45svmag):

Da, chiar este un telefon bun, mai am insa o intrebare, care procesor e mai bun Asus Zenfone 2 sau Quad core?

| edy45svmag a răspuns (pentru ciribist):

Ar fi mai bun quad core dar nu e mare diferenta intre ele asa ca sunt amandoua la fel. Daca vrei sa deschizi mai multe aplicatii odata da ar fi bun un quad core dar si fara quad core o sa ti mearga foarte bine deci nu e mare diferenta intre ele

| edy45svmag a răspuns (pentru edy45svmag):

Mai ales ca la partea jocuri o sa ti mearga foarte bine fara un quad core deci nu ti fa griji este un telefon bun si o sa mearga bine.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!