| qieiqpalz a întrebat:

Ce telefon as putea lua pana in 1500 de lei decent? Am vrut a 50 dar am aflat multe despre el si e cam praf, ma gandesc la m20 nu stiu..as vrea un telefon cu baterie mare si procesor decent, nu ma intereseaza sa fie neaparat ecran mare si frumos.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Xiaomi Mi A2 Lite. Cu garantie, frumos, vine cu Android Pie pe el deci o sa mai primesti cel putin inca doua versiuni majore ca update. Ceea ce la Samsung pe mid-range nu prea vezi. Si nici la Huawei, de multe ori.

| gelu1970 a răspuns:

Din ceea ce scrii vrei Samsung.
Dacă nu ai bani de gama scumpă eu zic să te gândești bine pe ce iți cheltui banii.
Dacă nu e un sacrificiu foarte mare incă 99 ron pe lângă cei 1500 eu iți recomand acesta.
Preț-caracteristici nu găsești nimic asemănător.
Eu am unul și funcționează perfect.
In jocuri nu are lag. Nu se incălzește. Are fluiditate. Se actualizează frecvent și are camere foto mai mult decât decente. Poți instala google cam fără probleme și câștigi in fotografie f mult.
Baftă in alegere.
https://m.emag.ro/......DJV12VBBM/

| gelu1970 a răspuns:

In pagina in care l-am cumpărat eu, acesta costă acum, in ron... 1320. Mult mai ieftin ca eMAG. Insă nu trimit in România.

| shrink a răspuns:

ZTE A610 plus, baterie de 5000, procesor octa, 32G cu 4G, ecran mare 5, 5" full hd, l-am luat de la eMAG cu 490 lei, era la reducere, il folosesc de un an deja si merge ireprosabil, bateria ma tine si acum 2-3 zile

| AllexXtreme a răspuns:

S8+ il gasesti pe olx mai pui 200, 300 de lei si ai telefon bun!

| qieiqpalz explică (pentru AllexXtreme):

Stiu dar nu prea am incredere in olx.

| DonarisDona a răspuns:

Huawei p20

| StruțulSuprem a răspuns:

Nokia 3310 2017 - 299, 99 RON ( cam așa)

| Adelin10Dobra a răspuns:

Îți recomand Xiaomi pocophone 1 un telefon destinat pentru gaming! Cu un spațiu de stocare de 128Gb și 6gb ram, cu un procesor de ultima generație Snapdragon 845 și o baterie de 4000mah la un preț de 1600 lei!

| Martina1222 a răspuns:

Sony xperia xa1 ultra.E un telefon destul de mare, poate chiar prea mare pentru unele persoane.E bun pentru gaming si il gasesti cam pe la 1000 de lei pe eMAG.E un telefon foarte bun din toate punctele de vedere numai ca este sensibil la socuri, apa si praf.Cu praful nu e nevoie sa te strezezi prea mult pentru ca e o problema doar atunci cand il ti des in exagerat de mult praf