| lBroken69 a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre Huawei P8Lite si ZenFone Selfie?
Pretul nu il iau in considerare,ma intereseaza cat de bine face pozele, si cat de rapid se misca.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Asus ZenFone Selfie (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

8 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Alege Asus Zenfone Selfie.
Dupa cum e si numele camera excelenta fata 13 MB+ blix perfecta pentru Selfie
Si pe spate Tot 13MB foarte buna.
Are 3GB Ram si 32 GB Stocare. 1GB mai mult si dublu stocare.
Display mai bun. baterie aproape dubla.
100% Alege ZenFone Selfie.

| lBroken69 explică (pentru FlorinCiokan):

Nu am nevoie de raspunsuri pe baza specificatiilor, citite pe internet. Oricum am luat Huawei

| FlorinCiokan a răspuns (pentru lBroken69):

Pai si de unde vrei raspunsuri? Dintre picioare de la mama? Nerecunoscatorule. Trebuia sa iti spun doar ZenFone e mai bun? Ti-as spus acele specificatii mot-a-mo sa inteleaga si unul u iQ mai mic ca tine.

| lBroken69 explică (pentru FlorinCiokan):

Auzi nene, crede-ma ca de aia am fost si eu in stare sa ma uit pe net.Dar voiam sa fac referire la unele chestii gen, sa-ti dau un exemplu... unele Nokia cu camera de 4 mpx fac mai bune poze ca alte telefoane cu camera de 12mpx s.a.m.d.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru lBroken69):

Nu are rost sa lungim atat. Multa bafta, o sa ai nevoie.

| Akihito a răspuns:

Pentru mine raspunsul la intrebarile de gunu' e mereu iPhonewinking

| Gabiiiiiii a răspuns:

Detin ASUS Zenfone 2 Ze500kl si sunt multimit de el, interfata buna, camera de 13 e super cu o multime de moduri.
Mergi pe zenfone, sunt telefoane bune.

| Dănuţu99 a răspuns:

Huawei P8lite