| xMirunaSweet a întrebat:

Ce telefon ati alege intre Blackberry, Android sau iPhone?

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un telefon cu Android mi se pare mai bun decat celelalte, chiar daca nu e superior la calitatea jocurilor/aplicatiilor.

| Xtadelo a răspuns:

Iphone.

| maryusmono a răspuns:

Sincer as alege iPhone... mai exact iPhone 4s pentru ca 5-ul este mult prea scump pentru ceea ce ofera iar 4 este mult prea lent.

Nu imi place la Android ca nu este un sistem de operare foarte bine optimizat (cu toate ca are avantajele lui).

Răspuns utilizator avertizat
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

In ordinea asta Iphone, Android. Blackberry nici nu il iau in calcul - e din alt film laughing

| lurixxx a răspuns:

Android,Samsung Galaxii S2 (sau 3) multe persoane spun ca e mai bun decat iPhone si eu sunt una dintre ele.
Cat despre Blackberry nu prea imi place.

| cosminica212 a răspuns:

Android/mini galaxy doi