Întrebare recomandată | cRaNs1MoRe a întrebat:

Ce telefon ati alege pana in 550RON? Cu ecran 4.0 +,procesor 1, 2Ghz+ si 700MB RAM +
In afara de gigabyte alto a2, Samsung galaxy trend plus, Allview a 5 quad!

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Toate is vai d ele. a5 quad merge greu ca are putin ram. Alto are un soft super prost optimizat, iar trend plus are cpu slabut, plus ca 768 mb ram pe android tot nu e destul...

| cRaNs1MoRe explică (pentru sltlp):

Am zis ce telefon alegeti in afara de alea, pana in 550lei.Tu ce mi-ai recomanda pana in 550lei?

| sltlp a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

Pai asta e problema, ca in 550 lei nu prea gasesti ceva care sa merite sad. Doar sa te apropii de 700+ ca sa dai de variante mai ok.

| cRaNs1MoRe explică (pentru sltlp):

Daca ar fi fost asa nu mai intrebam.Stiu,la peste 700Ron sunt variante multe si bune.Totusi dupa tine care ar fi cel mai bun sub 550?

| sltlp a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

Ideea e ca banii tot ii dai, macar sa iei ceva calumea...
recomand daca ai 550: http://bit.ly/1kEJqDr. Are 1 gb ram, cpu dual-core si un gpu foarte ok in banii astia.

| Joker11 a răspuns:

Sony Xperia M, Allview A5 Quad sau Samsung Galaxy Fresh! Funda?

| cRaNs1MoRe explică (pentru Joker11):

Imi place ca ai copiat de la Adelyna321 happy

| iulian123321 a răspuns:

Samsung Galaxy Trend plus Allview este o porcarie.

| Florin10Best a răspuns:

Samsung L70

| Adelyna321 a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele produse: Sony Xperia M, Allview A5 Quad sau Samsung Galaxy Fresh! Funda?