| Kindly a întrebat:

Ce telefon aveti? Cat este de accesibil? Ce pret are? A-ti dori sa-l inlocuiti? cu ce l-ati inlocui? (daca te-ai gandit deja la raspunul Iphone nu da niciun raspuns-detin deja un iphone si as dori altceva)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am un telefon Nokia 6303 [nu stiu ce pret are la momentul respectiv]si as vrea sa il inlocuiesc cu un Nokia asa 302 sau Nokia asa 311

| positivity a răspuns:

Momentan am un amărât de Samsung C3050, gri. Şi am observat că acest telefon se învârte la prețul de 200 lei.
Da, l-aş înlocui cu prima ocazie, deoarece îl am de câţiva ani şi, cu toate că e încă funcţionabil începe să mă enerveze.
Hm, cred că aş vrea să-l înlocuiesc cu Samsung Ch@t 322. Aceste telefon pare interesant.

| thegatekeeper a răspuns:

Am un Nokia 5130 Xpress Music, model de prin 2010. Il am de mai bine de 3 ani si e in stare relativ buna. Nu stiu ce pret are in prezent, insa atunci am dat in jur de 500-600 RON pe el. Nu imi doresc sa il schimb, in afara cazului in care nu mai are vreo sansa de functionare, fiindca pentru mine, un telefon trebuie sa aiba doar functiile de baza: apeluri, SMS, alarma si doar cateva aplicatii in plus: calculator, mp3player si spatiul acela unde iti poti nota diverse lucruri.

| robijam a răspuns:

Am un LG Optimus L7, este la Vodafone la abonament de 16 euro cu 200 de lei, la liber este de la 900 pana la 1400 lei, la momentul de fata nu l-as inlocui.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Am Iphone4 e ok dar mi-as dori un Nokia Lumia. Are o colega si este foarte tare. Poate fi si colorat happy Funda?