| Rony23 a întrebat:

Ce telefon aveti sau va place si care sunt caracteristicile lui care v-au facut sa il cumparati? Intreb asta deoarece am nevoie de sugestii din partea dvs. deoarece vreau sa imi cumpar unul dar sunt cam indecis.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai mult imi place si de asemenea il doresc foarte mult e LG G3. Mi se pare cel mai bun telefon! happy

| RaduTN a răspuns:

Depinde de buget.
Mie imi place foarte mult telefonul LG G2.Este foarte bun si pretul este favorabil.

| Ady100 a răspuns:

Sony Xperia M2. Are tot ce trebuie sa aiba un smartphone de calitate. Camera de 8MP, Proces Quad de 1.2 Ghz, Ecran mare, User Interface placut vederii, si mai ales pretul rezonabil. (Eu l-am luat pentru 450 lei, la abonament Orange de 9 euro pe luna, Pretul intreg e undeva intre 1100-1300 lei, ceva de genul). Detin unul si sunt foarte multumit de el. Nu sacadeaza nici la jocuri, etc. Are Android KitKat 4.4 (daca ii faci update). Sper ca te-am ajutat!