| Marylol a întrebat:

Ce telefon cu android si touch imi recomandati pentru un buget de 500 lei

Răspuns Câştigător
| ChE a răspuns:

De exemplu :
Cosmote Smart Play 500 lei
HTC A310e Explorer 499, 99 lei
Samsung S5301 Galaxy Pocket 449, 99lei
Samsung Galaxy Mini S5570 479,99
Samsung S5360 Galaxy Y 459, 99 lei
Samsung Wave Y S5380 451,99 lei
Nokia Smartphone Asha 306: 341, 35 lei
SAMSUNG Smartphone S6500 GALAXY mini 2: 501, 01 lei
Cam acestea sunt la pretul de aprox 500 lei; O parte le gaseti la eMAG iar o parte la azery; Sper ca primesc funda big grin

9 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand: http://bit.ly/109Lc1x

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

| Marylol explică (pentru maryusmono):

Camera telefonului care l-ai recomandat este 3 mp si vreau sa te intreb ce parere ai de Samsung galaxy y 5360?

| EuAli a răspuns:

Samsung Galaxy Y
Lg Optimus L3
Daca iti permiti inca 100 lei poti alege Allview p5 Mini sau Samsung Galaxy Y Duos

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Cred ca un Htc Desire sau ceva de genu dar este putin mai mult decat ai scris si are android si touch screen.Pa pa!

| catalinmobil a răspuns:

Pai Samsung galaxy mini 1, sau 2 (fundita)

| 5IrOK a răspuns:

Eu am galaxy mini 2 si merge super bine uite http://www.emag.ro/......E3KSTBBBM/
Este 519 lei ...pentru 20 lei eu zic ca merita
Funda?

| mirceapeiaaa a răspuns:

Un galaxy gio sau mini 2

| Dinamo_Valy_1998 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy mini, Samsung Galaxy Y

| xXAnimeXx a răspuns:

Http://www.emag.ro/......200-si-500 Este un link cam mare dar siteul este bun eu de acolo mi-amluat telefonul;)