| Animal2Lovers a întrebat:

Ce telefon e mai bun dintre iphone 4 si galaxy s2?

Răspuns Câştigător
| Lorenutzzaaa a răspuns:

Samsung galaxy s2! Pe iPhone 4 nu poti descarca multe alicatii gratuite, nu poti prii nimic prin bluetooth numai de la un alt iPhone si toata muzica trebuie platita!
Iti recomand galaxy s2!

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns (pentru Lorenutzzaaa):

Probabil ca ai dreptate, dar fa si tu un test de rezistenta intre cele 2 telefoane si zi atunce care e mai bun.
Ca aici:
http://www.youtube.com/watch?v=6M5q5TRuAsY

| Ionait a răspuns (pentru PotatoMustDie):

Been there, done that. Partea exterioara a display-ului s-a crapat la iPhone 5. La S3 doar s-a zgariat. Nu inteleg pentru ce ar trebui luat in considerare acel test. Iti cumperi un telefon sa vorbesti la el, nu sa bati cuie si sa il folosesti pe post de pick-hammer.

Cel/cea care a pus intrebarea a mentionat doua telefoane: Samsung S2 si iPhone 4.

| Ionait a răspuns (pentru PotatoMustDie):

Eu unul as merge pe S2. Daca ar fi vorba despre un iPhone 4S, probabil ca as sta sa ma gandesc putin dupa care m-as indrepta tot spre S2.