| Iulian0000 a întrebat:

Ce telefon e mai bun?
iPhone 5s sau iPhone 6? si de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Iphone 6, hardware mai puternic, mai nou lansat.

| Jipa95 a răspuns:

Pai ia gandeste un pic logic, lansa Apple un telefon mai slab decat predecesorul? 6 si 6+ este mult mai bun din toate punctele de vedere decat 5s.

| Sarboiu_Flavius_1999 a răspuns:

IPhone 6, deoarece este mai puternic si rapid si mai nou big grin

| JustInsane112 a răspuns:

Stii bancul ala cu diferenta dintre iPhone 5s si iPhone6? E mai mare la marime si procesorul e un pic mai bun.

| Otto2014 a răspuns:

Iphone 6!
De ce?
Mai frumos, ios mai nou, mai puternic.